Majowa Ukraina - KONKURS • 26.04 - 4.05.2019

Marzy Ci się naprawdę ekstremalna podróż w bezdroża, brak cywilizacji i wygód, cisza i prawdziwy odpoczynek od codzienności? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to masz szansę, aby to marzenie zrealizować i wziąć udział w tradycyjnym już majówkowym wyjeździe przyjaciół Fundacji na Ukrainę. Wyjazd w tym roku odbędzie się w dniach 26.04 - 4.05 - przeczytaj uważnie jak taki wyjazd wygląda i pamiętaj - termin zgłoszeń upływa 21 marca!

2019 - PLANY

Przyszedł kolejny rok i znów pytacie o nasze pomysły i plany... no to poczytajcie! :)

2018 - PODSUMOWANIE

Początek każdego roku to czas tworzenia planów... ile nam się z tych planów w ubiegłym roku udało zrealizować? Zobaczcie sami! Wszystkie wyjazdy i eventy odbyły się przede wszystkim dzięki wsparciu otrzymanego od Early Stage - Angielski dla dzieci, w ramach realizowanego przez nią projektu Travel Wonders, a także środkom z przekazanego przez wielu z was 1% podatku dochodowego - DZIĘKUJEMY!

Film, foto i spacer = Miejskie Lekcje Fotografii w Jastarni • 28.10.2018

Fundacja Machina Zmian wraz z Fundacją Podróże bez Granic zrealizowały w niedzielę, 28 października, jednodniową wycieczką do Jastarni organizowaną w ramach cyklu „Miejskie Lekcje Fotografii” - warsztaty fotograficzne i projekcje filmów o tematyce związanej z fotografią. Dzień ten poświęcony był tematyce filmu i fotografii, pomimo chłodu nie zabrakło także czasu na spacer z lokalnym przewodnikiem i dłuuugiej sentymentalnej rozmowy przy rozgrzewającym, pysznym poczęstunku. Dziękujemy za spotkanie!

Zgotujmy integrację – wchodzisz w to? - Relacja • 7.05.2018

7 maja odbyło się kolejne z naszych cyklicznych gdyńskich spotkań ubarwione plenerem i smakołykami pod nazwą "Zgotujmy integrację - wchodzisz w to? Nasz pierwszy jak dotąd piknik na trawie realizowany dzięki gościnności Laboratorium Innowacji Społecznych, był jednocześnie inauguracją kampanii "Wchodzę" organizowaną przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z gdyńskimi organizacjami. Jak było? Przeczytajcie!

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic w konkursie Akademii Białego Kruka!

Akcja: integracja!

Akcja: integracja to cykl aktywizujących spotkań integracyjnych realizowanych raz w miesiącu, we wtorki, w godzinach 17.00 - 19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni. O tematyce kolejnych spotkań decydują sami uczestnicy. Zobacz harmonogram spotkań. Wstęp wolny!

13.04.2018 Akcja: integracja! Opowieści o Zimowym Pływaniu

19.03.2018 Jak, skąd, ile? czyli ABC pozyskiwania środków

12.02.2018 Spotkanie z podróżnikiem - Justyną Rogowską

9.01.2018 Akcja: planszówki!

16.11.2017 Pierwsze spotkanie integracyjne!

5-te urodziny Fundacji! • 7.12.2017

Tak, tak, istniejemy już 5 lat, a więc przyszedł czas na świętowanie - 7 grudnia odbyły się obchody naszych 5 urodzin i wspólne wspominanie tego co się przez ten czas wydarzyło. Spotkanie odbyło się w Laboratorium Innowacji Społecznych (PPNT Gdynia), zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć, filmu i prezentacji z naszych działań!