MENU ↓
powróć na start

Z radością informujemy, iż w wyniku współpracy zainicjowanej przez hotel Novotel Gdańsk Centrum, jeden z pokoi dedykowanych osobom z niepełnosprawnością zyskał nowy wystrój - hasłem przewodnim są oczywiście Podróże bez Granic!

Idea tworzenia spersonalizowaych pokoi realizowana jest w ramach projektu MyRoom - w ten sposób hotel pozwala na zaaranżowanie pokoi przez swoich pracowników, zgodnie z ich pasjami. Manager hotelu zamarzył, aby także pokój dedykowany osobom z niepełnosprawnością miał swój unikalny klimat i zaprosił nas do współpracy.

Pokój zyskał nie tylko nowy design, ale także został lepiej przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. W pokoju panują obecnie barwy Fundacji,  tj. szary i pomarańczowy. Ściany ozdabiają zdjęcia z naszych Fundacyjnych podróży, mapa świata oraz cytaty inspirujące do podejmowania samodzielnych wyzwań. Podróże można planować korzystając z biblioteczki zawierającej przzewodniki z różnych stron świata, z których większa część została przekazana przez wspierających Fundaję podróżników.

Dodatkowo została nieznacznie przearanżowana przestrzeń - zmieniono usytuowanie lodówki czy udróżniono przejścia wokół łóżka, tak aby korzystanie z pokoju było jeszcze wygodniejsze. 

Zapraszamy do oglądania i odwiedzania "naszego" pokoju! A hotelowo Novotel Gdańsk Centrum dziękujemy za współpracę i otwartość wobec wszystkich klientów.