MENU ↓
powróć na start

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane w ramach cyklu Akcja: integracja! dedykowane osobom z niepełnosprawnością i nie tylko. Tym razem, zgodnie z decyzją grupy, gościem naszego spotkania będzie Justyna Rogowska. 

Justyna jest doktorantką na studiach z zakresu pedagogiki UG, pasjonatką podróży, poznawania nowych miejsc i osób. W ostatnich dwóch latach odwiedziła m.in. Finlandię, Ugandę, Hiszpanię i Wyspy Kanaryjskie. Poprzez realizację projektów w Fundacji Otwarty Świat dla Wszystkich, bierze udział i organizuje rejsy żeglarskie, którymi stara się także zarażać inne osoby z niepełnosprawnościami. Jej działalność w tej dziedzinie została doceniona w ubiegłym roku poprzez przyznanie nagrody w konkursie Czerwonej Róży Wiatrów, za promocję żeglarstwa wśród osób z niepełnosprawnościami.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego, w godzinach 17.00 - 19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych (Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Wstęp wolny.

Zapraszamy!