Poniżej przedstawiamy listę naszych planów i marzeń. Jak to bywa z marzeniami, będziemy dążyć do ich realizacji, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany ich terminu, zmniejszenia ilości lub przełożenia niektórych działań na kolejny rok.

Szczegóły ostatecznie realizowanych wyjazdów publikowane będą sukcesywnie na stronie oraz naszym profilu na Facebooku wraz z informacją w jaki sposób można zgłaszać na nie swój udział, prosimy nie robic tego wcześniej.

Poniższa lista jest jedynie informacyjna, abyście wiedzieli co nas w tym roku czeka, a część nazw jest enigmatyczna specjalnie, aby nie jednak wszystko było jasne:)

• spotkania inspirująco-integracyjne w ramach cyklu Akcja:integracja - spotkania realizowane w okresie styczeń - grudzień 2018, raz w miesiącu, we wtorki, w godzinach 17.00 - 19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni. Harmonogram spotkań: Akcja: integracja!
  • WESTchnienie wiosny - wyprawa OFFROADOWA realizowana wraz z landklinika.pl - marzec 2018
  • Ukraińskie bezdroża - konkurs Fundacji Podróże bez Granic - maj 2018
  • Rowerowe GreenVelo - maj 2018
  • Kajakowe rozpoczęcie lata - czerwiec 2018
  • Kolorowo-balonowo - czerwiec 2018
  • Nurkowanie bez Granic po raz drugi - sierpień 2018
  • Offroad po raz kolejny? - wrzesień 2018
  • Czas znów za granicę - październik 2018 (miejsce wyprawy ujawnimy w momencie ogłoszenia naboru na wyjazd)

Trzymajcie kciuki i śledźcie naszą stronę!
Zespół Fundacji Podróże bez Granic

Powyższe działania realizowane będą dzieki środkom otrzymanych z 1% podatku dochodowego, a także wsparcia finansowego szkoły jezykowej Early Stagew ramach projeku Travel Wonders: www.earlystage.pl/2017-2018-travel-wonders. Bardzo dziękujemy!