Plany 2018

Początek każdego roku to czas noworocznych postanowień. I my postanowiliśmy, że znów będzie się w tym roku działo. Jest to postanowienie możliwe do zrealizowania także dzięki otrzymanemu wsparciu finansowego od firmy Early Stage, w ramach realizowanego przez nią projektu Travel Wonders. Poniżej przedstawiamy nasze plany i bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!

Nurkowanie bez Granic 2018 • 30.08.2018-02.09.2018

Nurkowaliście już w Polskich jeziorach? Wbrew pozorom pewnie nie wielu z nas miało taką okazję. Zatem nie ma na co czekać. Do dzieła! Zapraszamy do Chmielna.

Słońce, woda, kajakowa przygoda :-) • 07-10.06.2017

W zeszłym sezonie daliśmy radę na kajakach w zimowej aurze ;-) Na termometrach było 6 stopni, a z nieba sypał grad na zmianę z ulewnym deszczem. Pora na zmiany! Tym razem postanowiliśmy wiosłując wygrzewać się w promieniach czerwcowego słońca, ale za to zamienić wygodny nocleg na beztroskie biwakowanie! Są chętni? Kajaki czekają! Termin 7-10 czerwca. Na zgłoszenia czekamy do 17 maja!

Zgotujmy integrację – wchodzisz w to? • 7.05.2018

Serdecznie zapraszamy na kolejne i ostatnie przed wakacjami spotkanie integracyjne - piknik kulinarny na trawie pt. "Zgotujmy integrację - wchodzisz w to?" połączone z inauguracją projektu "Wchodzę" realizowanego przez Urząd Miasta Gdynia. Spotkanie odbędzie się w dniu 7 maja w godzinach 17.00 - 19.00 na trawie przed Laboratorium Innowacji Społecznych lub, w przypadku kiepskiej pogody, w środku. WSTĘP WOLNY!

KONKURS NA WYJAZD: Majówka w Ukraińskich górach • 27.04.2018 - 05.05.2018

Wyjazdy i cykliczne spotkania to dla nas ZDECYDOWANIE ZA MAŁO! Dlatego najwyższy CZAS NA KONKURS!!! Nagroda jest oczywiście PODRÓŻNICZA - jak przystało na Podróże bez Granic:) Szczęśliwych wygranych zabierzemy w niezapomnianą podróż już na zbliżającą się wielkimi krokami majówkę, w miejsce którego nie sposób zapomnieć! Przekonajcie się sami!

Rowerowe GreenVelo • 11-16 maj 2018

Zapraszamy na nasz kolejny w tym roku aktywny wyjazd - rajd rowerowy trasą GrennVelo, prowadzący przez niezwykle urokliwe tereny lasów, pól oraz bytowania żubrów. Wyruszymy z Białegostoku do Białowieży. Wyjazd odbędzie się w terminie 11-16 maja. Na Wasze zgłoszenia czekamy od dziś do 20 kwietnia! Wyjazd dofinansowany ze środków przekazanych przez szkołę językową Early Stage.

Kolorowo-Balonowo! • 21-22 kwiecień 2018

Zapraszamy na nasz kolejny wyjazd z adrenaliną - prawdopodobnie pierwszy w Polsce grupowy swobodny lot balonem dedykowany osobom z niepełnosprawnością! Lot odbędzie się w terminie 21-22 kwietnia nad terenami Biebrzańskiego Parku Narodowego... niezapomniane widoki, lot dwóch balonów z wiatrem, cisza, wolność... chyba nic więcej pisać nie trzeba?!

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic w konkursie Akademii Białego Kruka!

5-te urodziny Fundacji! • 7.12.2017

Tak, tak, istniejemy już 5 lat, a więc przyszedł czas na świętowanie - 7 grudnia odbyły się obchody naszych 5 urodzin i wspólne wspominanie tego co się przez ten czas wydarzyło. Spotkanie odbyło się w Laboratorium Innowacji Społecznych (PPNT Gdynia), zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć, filmu i prezentacji z naszych działań!

Akcja: integracja!

Akcja: integracja to cykl aktywizujących spotkań integracyjnych realizowanych raz w miesiącu, we wtorki, w godzinach 17.00 - 19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni. O tematyce kolejnych spotkań decydują sami uczestnicy. Zobacz harmonogram spotkań. Wstęp wolny!

13.04.2018 Akcja: integracja! Opowieści o Zimowym Pływaniu

19.03.2018 Jak, skąd, ile? czyli ABC pozyskiwania środków

12.02.2018 Spotkanie z podróżnikiem - Justyną Rogowską

9.01.2018 Akcja: planszówki!

16.11.2017 Pierwsze spotkanie integracyjne!