Działania 2018

Początek każdego roku to czas noworocznych postanowień. I my postanowiliśmy, że znów będzie się w tym roku działo i tak też się stało. Było to to postanowienie możliwe do zrealizowania także dzięki otrzymanemu wsparciu finansowego od firmy Early Stage - Angielski dla dzieci, w ramach realizowanego przez nią projektu Travel Wonders. Poniżej przedstawiamy nasze działania i bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!

Film, foto i spacer = Miejskie Lekcje Fotografii w Jastarni • 28.10.2018

Fundacja Machina Zmian wraz z Fundacją Podróże bez Granic zapraszają w niedzielę, 28 października, na jednodniową wycieczką do Jastarni organizowaną w ramach cyklu „Miejskie Lekcje Fotografii” - warsztaty fotograficzne i projekcje filmów o tematyce związanej z fotografią. Dzień ten poświęcony będzie tematyce filmu i fotografii, nie zabraknie jednak także czasu na spacer z lokalnym przewodnikiem, rozmowy i rozgrzewającą herbatę. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy!

Zgotujmy integrację – wchodzisz w to? • 7.05.2018

Serdecznie zapraszamy na kolejne i ostatnie przed wakacjami spotkanie integracyjne - piknik kulinarny na trawie pt. "Zgotujmy integrację - wchodzisz w to?" połączone z inauguracją projektu "Wchodzę" realizowanego przez Urząd Miasta Gdynia. Spotkanie odbędzie się w dniu 7 maja w godzinach 17.00 - 19.00 na trawie przed Laboratorium Innowacji Społecznych lub, w przypadku kiepskiej pogody, w środku. WSTĘP WOLNY!

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic w konkursie Akademii Białego Kruka!

5-te urodziny Fundacji! • 7.12.2017

Tak, tak, istniejemy już 5 lat, a więc przyszedł czas na świętowanie - 7 grudnia odbyły się obchody naszych 5 urodzin i wspólne wspominanie tego co się przez ten czas wydarzyło. Spotkanie odbyło się w Laboratorium Innowacji Społecznych (PPNT Gdynia), zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć, filmu i prezentacji z naszych działań!

Akcja: integracja!

Akcja: integracja to cykl aktywizujących spotkań integracyjnych realizowanych raz w miesiącu, we wtorki, w godzinach 17.00 - 19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni. O tematyce kolejnych spotkań decydują sami uczestnicy. Zobacz harmonogram spotkań. Wstęp wolny!

13.04.2018 Akcja: integracja! Opowieści o Zimowym Pływaniu

19.03.2018 Jak, skąd, ile? czyli ABC pozyskiwania środków

12.02.2018 Spotkanie z podróżnikiem - Justyną Rogowską

9.01.2018 Akcja: planszówki!

16.11.2017 Pierwsze spotkanie integracyjne!