MENU ↓
powróć na start

Marzenia dają nam siłę do życia, a „każde marzenie dane nam jest wraz z mocą do jego realizacji.” (R. Bach) więc marzmy, działajmy, żyjmy i dzielmy się doświadczeniami!

Podczas tworzenia strony "Podróże bez Granic: Portal Turystyczny cla osób z niepełnosprawnością i nie tylko...", który został udostępniony 1 czerwca 2011 roku, pomysłodawczyni i autorka chciała, aby stał się on narzędziem działania, inspiracji i marzeń dla osób z niepełnosprawnoscią i nie tylko. Miał to być informator internetowy, który zbierać będzie w jednym miejscu i porządkować informacje na temat podróży osób z niepełnosprawnością, tych dalekich, ale także tych całkiem bliskich, w tym sprawdzone, dostosowane miejsca, oferty wyjazdów dedykowanych osobom z niepełnosprawnością oraz inicjatywy organizacji, które pozwalają podróżować najmniejszym możliwym kosztem. Portal jest sposobem zaznajomienia osób z niepełnosprawnością z branżą turystyczna, ale także branży turystycznej z turystą z niepełnosprawnością, tak aby turysta z niepełnosprawnością odkrywał świat, ale także, by świat odkrywał rzeczywistość osoby z niepełnosprawnością.

To strona, która cały czas jest w procesie tworzenia i mamy nadzieję, będzie ciągle wzbogacana i na bieżąco uaktualniana, w tym przede wszystkim przez użytkowników! A zatem, dodawajcie swoje artykuły, polecajcie sprawdzone miejsca, biura, organizacje, rozmawiajcie na Forum, dzielcie się doświadczeniami, pytajcie, szukajcie wolontariuszy, którzy pomogą w podróży lub jej organizacji i… spełniajmy swoje marzenia!!!

Zapraszamy do odwiedzania Portalu Turystycznego dla Osób z Niepełnosprawnością www.podrozebezgranic.pl.