MENU ↓
powróć na start

Potrzeba podejmowania wyzwań i realizacji niekinwencjonalnych wypraw od zawsze "drzemała" w niepokornej duszy Artura, fundacyjnego Fundraisera. Z jego pasji zrodziły się dwie zupełnie niezwykłe, a możnaby nawet sądzić szaleńcze wizje:

GRANICAMI BEZ GRANIC - samotna 53 dniowa wyprawa quadem po plażowych pisakach, leśnych rozdrożach, dolinach i szczytach i wiele, wiele więcej... Wszysko po to by zrealizować cel - objechać Polskę trasą możliwie najbliższą do administracyjnej granicy naszego kraju.

Z PRĄDEM POD PRĄD - 33 dniowe życie w kajaku, a w rękach i wiosłach - 1600 km. Na trasie od Żurawina do Świnoujścia, Artur i płynący z nim Robert Piasecki, codziennie zmagali się z żywiołem i nieprzwidywalnością warunków atmosferycznych. Każda rzeka czy jezioro była wielką niewiadomą kryjącą w sobie wiele niespodzianek, ale zarazem wiele malowniczych zakątków czy pięknych krajobrazów. Bywało ciężko, ale w zgranym duecie to pestka! Mimo zmęczenia każdego dnia szlak przyciągał jeszcze bardziej...

Szczegółowy opis przebiegu dzień po dniu obu tych niezwykłych podróżniczych przedsięwzięć na stronie: http://www.granicamibezgranic.pl/.