Serdecznie zapraszamy do udziału kolejnym z cyklu spotkań „Akcja Integracja” pt. Przełomowy 2018 - czyli przełamywanie granic w lodowym stylu. Opowieść o Zimowym Pływaniu.

Podczas spotkania będziemy gościć jedyną w naszym kraju drużynę sportową Polish Ogrodnik Team – grupę pasjonatów i zawodowców uprawiających absolutnie ekstremalną dyscyplinę sportu: zimowe pływanie w wodach otwartych. Drużyna opowie nam o swojej niepowtarzalnej dyscyplinie sportu, o sukcesach, w tym o podwójnym mistrzostwie świata Aleksandry Bednarek w Mistrzostwach Świata 2018 w Tallinnie oraz o swoim najnowszym projekcie: „Przełomowy 2018”, a także o charytatywnym zaangażowaniu zespołu w pozyskiwanie środków na leczenie i rehabilitację Ignacego oraz realizację celów statutowych Fundacji podróże bez Granic.

Wystąpienie odbędzie się 13.04.2018 w godzinach 17:00 – 19:00 w Laboratorium Innowacji Społecznych, w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo.

WSTĘP WOLNY!