MENU ↓
powróć na start

W październiku zakończyliśmy projekt spotkań podróżniczych w ramach projektu "Mój żywioł: aktywność", ale ponieważ nasza grupa spotyka się już od dawna, chcemy wspólne spotkania kontynuować. Wracamy więc do idei spotkań "Akcja: integracja!", o których tematyce będziecie decydować Wy! Oznacza to, iż nie ma narzuconych tematów, prelegentów czy jakichkolwiek pomysłów - spotkania będą odbywać się mniej więcej raz w miesiacu, w czwartki, a o tym co się będzie działo na spotkaniach decydować będziemy za każdym razem wspólnie. 

W związku z powyższym, nasze najbliższe spotkanie będzie po prostu spotkaniem integracyjnym. Ponieważ brakuje nam czasu na spotkania i rozmowy zapraszamy własnie po to aby porozmawiać, wymienić się ploteczkami, wspomnieniami z wakacji czy po prostu poznać. Mile widziane są nie tylko osoby "stare", ale wszystkie osoby "nowe", które chcą wyjść z domu i poznać nowych ludzi, napić się herbatki w miłym towarzystwie, zjeść dobre ciacho:) 

Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Innowacji Społecznych, 16 listopada (czwartek) w godzinach 17.00 - 19.00,
adres: al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej/ SKM Redłowo. Miejsce dostępne dla osób poruszających się na wózkach. 

Zapraszamy i do zobaczenia!