GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE! UDAŁO SIĘ! DZIĘKUJEMY!

Głosuj na fundację Podróże Bez Granic w konkursie Akademii Białego Kruka!
Aby zagłosować należy być uprzednio zalogowanym na Facebooku inaczej napis "Lubię to" się nie wyświetla.

Kliknij "Lubię to" pod poniższym postem.

UWAGA! Jeśli nie widzisz powyżej napisu "Lubię to" zaloguj się najpierw na Facebooka i potem odśwież tę stronę!
Jeśli wyświetla się napis "Nie lubię" to OK - oznacza to, że Twój głos został już oddany i prosimy w ten napis nie klikać.

Prosimy udostępnij również tę stronę przez poniższy przycisk:

Głosowanie trwa do 25 marca do godz. 23:59. Dziękujemy za każdy oddany głos oraz za udostępnianie tej strony! Aktualnie jesteśmy na 2 miejscu spośród kilkudziesięciu fundacji (!), ale różnice w czołówce są niewielkie. By wygrać musimy walczyć do końca dlatego prosimy - zachęcaj również swoich przyjaciół do głosowania na tej stronie. Wygrana pozwoli nam na organizację kolejnych fantastycznych wyjazdów oraz wydarzeń!