Lubisz planszówki lub chcesz nauczyć się w nie grać?

Zapraszamy na nasze pierwsze fundacyjne spotkanie w tym roku, które odbędzie się we wtorek, 9 stycznia, w godzinach 17.00 - 19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych i, zgodnie z waszą decyzją, poświęcone będzie właśnie grom planszowym.

Przychodźcie z rodzinami, dziećmi i przyjaciółmi. Jeśli macie swoje ulubione gry i chcielibyscie zagrać w nie z innymi, weźcie je ze sobą.

Jesli chcecie pomóc w przygotowaniu spotkania, zapraszamy ma 16.40. Miłe widziane będzie także ciasto lub słodki napój:)

Wstęp wolny.

Spotkanie realizowane jest przez Fundację Podróże bez Granic, w ramach cyklu Akcja: Integracja!
Adres: Laboratorium Innowacji Społecznych, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej/ SKM Redłowo.