Jak możesz nam pomóc:

1. Przekazując dowolną kwotę na konto Fundacji:

• za pomocą przelewu tradycyjnego:
      mBank: 96 1140 2017 0000 4702 1297 1748
      Fundacja Podróże bez Granic, ul. Warszawska 43/1, ​81-309 Gdynia
      w tytule: Darowizna na cele statutowe

• za pomocą przelewu elektronicznego PayU lub PayPal (w tym m.in. kartą kredytową)

2. przekazująć 1% podatku dochodowego: KRS 0000 441 552

3. przekazując Fundacji darowiznę rzeczową
    Pomoc w robieniu kolejnego kroku w kierunku samodzielności osób z niepełno- sprawnością oraz spełnienia marzeń podróżników z niepełnosprawnością niekoniecznie musi wiązać się wyłącznie z wydatkowaniem środków finansowych. Przekazanie sprzętu turystycznego czy podróżniczego, indywidualnego ekwipunku wyjazdowego np. odzieży trekkingowej lub sportowej, artykułów żywieniowych na wyprawę, paliwa czy innych form konkretnego rzeczowego wsparcia w równym stopniu przybliży nas do realizacji kolejnego projektu. Zatem jeśli Państwo lub Państwa firma zechcieliby wesprzeć Fundację środkami rzeczowymi lub jakkolwiek włączyć się w reali- zację projektów Fundacji prosimy o kontakt na adres: podroze@podrozebezgranic.pl.

4. przekazując przedmiot na aukcję/ licytację

5. poprzez współpracę barterową.